O nas

Pracujemy w młodym zespole, który tworzy rodzinną atmosferę. W firmie spotkasz osoby będące absolwentami takich kierunków jak: architektura krajobrazu, ochrona środowiska, leśnictwo oraz zarządzanie terenami zieleni. Naszym priorytetem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W tym celu regularnie korzystamy ze szkoleń, konferencji i wyjazdów naukowych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty ukończonych kursów oraz wymagane uprawnienia.

    Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Pomorza Zachodniego, ale opracowania specjalistyczne wykonujemy na terenie całej Polski. Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa takie jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polskie Koleje Państwowe, KGHM Polska Miedź, PGL Lasy Państwowe, Budimex, IKEA, jednostki samorządowe, liczne biura projektowe oraz osoby i firmy prywatne.

Do naszych klientów

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt – odpowiadamy na przesłane zapytania ofertowe i z przyjemnością dokonamy wyceny. Wysoka jakość naszych opracowań oraz terminowość to nasze mocne strony. Są jeszcze inne, ale o nich trzeba przekonać się osobiście. Nie zawsze jesteśmy najtańsi – to prawda. Jeżeli nasza oferta przegrywa z inną solidną firmą to nie ma problemu. Ale wystrzegaj się tych, którzy dumpingową ceną próbują Ciebie przekonać do siebie. Tych, przez których stracisz czas, nerwy, niekiedy środki finansowe i polegniesz przy wnoszonych odwołaniach. A praca ma być dla nas wszystkich przyjemnością. Naciskając wyślij do Sosenki już czeka Ciebie szczególne traktowanie. Szacunek, zwłaszcza do wiekowych drzewa skłania do refleksji nad powyższym…

Wykonuj swoją pracę z całego serca, a odniesiesz sukces. Konkurencja jest tak mała.
[Elbert G. Hubbard]

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług….poczujesz się wyjątkowo…