Pracownia Przyrodnicza SOSENKA

Nasza pracownia to rodzinna firma – rodzinna w znaczeniu atmosfery w niej panującej. W pracowni zatrudnienie znalazły osoby, które posiadają kierunkowe wykształcenie w różnych kierunkach takich jak ochrona środowiska, architektura krajobrazu, tereny zieleni i leśnictwo. Pracuje u nas młody zespół, który za cel stawia sobie wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W tym celu regularnie korzystamy ze szkoleń, konferencji i wyjazdów naukowych.  Wszyscy nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty ukończonych szkoleń i posiadanych uprawnień.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Pomorza Zachodniego, ale wykonujemy prace również na terenie całej Polski. Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa takie jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polskie Koleje Państwowe, KGHM Polska Miedź, PGL Lasy Państwowe, Budimex, jednostki samorządowe, liczne biura projektowe oraz osoby i firmy prywatne.

Zawsze staramy się dbać o jakość opracowań oraz ich terminowość oraz odpowiadamy na przesłane zapytania ofertowe. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.

Wykonuj swoją pracę z całego serca, a odniesiesz sukces. Konkurencja jest tak mała.
[Elbert G. Hubbard]

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług….poczujesz się wyjątkowo…