Pracownia Przyrodnicza SOSENKA

Nasza pracownia to rodzinna firma – rodzinna w znaczeniu atmosfery w niej panującej. W pracowni zatrudnienie znalazły osoby, które posiadają kierunkowe wykształcenie w różnych kierunkach takich jak ochrona środowiska, architektura krajobrazu, tereny zieleni i leśnictwo. Pracuje u nas młody zespół, który za cel stawia sobie wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W tym celu regularnie korzystamy ze szkoleń, konferencji i wyjazdów naukowych.  Wszyscy nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty ukończonych szkoleń i posiadanych uprawnień.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Pomorza Zachodniego, ale wykonujemy prace również na terenie całej Polski. Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa takie jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polskie Koleje Państwowe, KGHM Polska Miedź, PGL Lasy Państwowe, Budimex, jednostki samorządowe, liczne biura projektowe oraz osoby i firmy prywatne.

 

Zawsze staramy się dbać o jakość opracowań oraz ich terminowość oraz odpowiadamy na przesłane zapytania ofertowe. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.


front image

Marta Kowal

Inspektor

front image

Ania Jarząb

Planistka

front image

Teresa Chodzień

Inspektor BHP

front image

Joanna Kołodziej

Młodsza planistka

front image

Adrzej Dworzak

Leśnik

front image

Krzysztof Janek

Właściciel

front image

Ewa Bromek

Archiwizacja

front image

Iwona Nadziej

Ornitolog