Pracownia Przyrodnicza SOSENKA

 

Pracownia Przyrodnicza SOSENKA jest firmą powstałą w roku 2014 na kanwie naszych dotychczasowych doświadczeń związanych z leśnictwem, ochroną przyrody, dendrologią oraz terenami zieleni. Systematycznie z roku na rok ze względu na ciągłe poszerzanie rynku zamówień zwiększała się liczba zatrudnionych osób. Zgodnie z definicją ustawową od roku 2020 nie jesteśmy już mikroprzedsiębiorstwem, lecz małą firmą, która zatrudnia powyżej 10 osób co oznacza, że jesteśmy jedną z największych tego typu firm w kraju; tym bardziej uwzględniając, że wszystkie zatrudnione u nas osoby pracują na podstawie umów o pracę. Zasadniczo nie korzystamy z usług podwykonawców, własnym personelem realizujemy zadania, zarówno te duże jak i też mniejsze.

Nasze usługi świadczymy nie tylko na Pomorzu Zachodnim, ale na terenie całej Polski. Naszymi wieloletnimi klientami są duże przedsiębiorstwa takie jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, PGL Lasy Państwowe, Polskie Koleje Państwowe, KGHM Polska Miedź, Budimex, jednostki samorządowe, liczne biura projektowe oraz firmy i osoby fizyczne. Do grona naszych klientów od kilku lat dołączyły kancelarie prawne i adwokackie, które zajmują się sprawami odszkodowań z tytułu szkód spowodowanych przez drzewa. Wykonywanie ekspertyz dla naszej firmy zlecają również regularnie sądy i organy prowadzące dochodzenia. Od kilku lat z powodzeniem działamy też na rynku zieleniarskim w Skandynawii.

Ze względu na specjalistyczny charakter naszej pracy dbamy o wysoką jakość naszych opracowań – pod tym względem nieustanie się rozwijamy i eliminujemy błędy. Wysoka jakość pod względem naukowym wyróżnia nasze opracowania.

Realizujemy również liczne projekty badawcze i regularnie publikujemy wyniki naszych badań na łamach literatury specjalistycznej.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt; wysoki poziom obsługi klientów nie pozwala nam pozostawić żadnego przesłanego nam zapytania ofertowego bez odpowiedzi; wszak zadowolenie naszych klientów to jedna z miar naszego sukcesu.

Tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli współpracy z Sosenką zapraszamy; tych, którzy z nami współpracują zachęcać nie trzeba – czekamy na Wasze nowe zlecenia.